KĘTRZYŃSKIE BIEGI Z PHILIPS

październik 2017

O WYDARZENIU

Ubiegłoroczna III edycja Kętrzyńskich Biegów z Philips była edycją szczególną, bo związaną z obchodami Jubileuszu 20 – lecia Philips w Kętrzynie oraz szczególną z uwagi, że trasa biegu przebiegała ulicami miasta Kętrzyn. Taki charakter będzie również miała IV edycja tej imprezy biegowej, ponieważ miasto Kętrzyn obchodzi Jubileusz 660 – lecia nadania praw miejskich.
Rozpoczynamy już zapisy do IV edycji Kętrzyńskich Biegów z Philips. W pierwszą sobotę października zawodnicy zmierzą się na dystansach 5 km, 10 km oraz 21 km.
7 października Kętrzyn zamieni się w miasto ludzi aktywnych. Przygotowaliśmy szczególny pakiet startowy: koszulkę techniczną, numer startowy wraz chipem oraz gadżety firmowe Philips oraz Jubileuszowe 660 – lecia miasta Kętrzyn.

 

„Jeśli chcesz biegać, przebiegnij kilometr… Jeśli chcesz zmienić swoje życie, przebiegnij maraton.”

Emil Zátopek

TRASA BIEGU

Szczegóły trasy można przeanalizować poniżej. Podstawową trasą wszystkich biegów będzie pętla o długości około 5 km. Uczestnik biegu pokonuje odpowiednią ilość pętli w zależności od dystansu, w którym uczestniczy. Biegi odbędą się na dystansach 5 i 21 km z elektronicznym pomiarem czasu. Start i meta biegów będą zlokalizowane na przeciwko amfiteatru, ul. Kościuszki. Tam również będzie funkcjonowało biuro zawodów.

SPONSORZY

Urząd Miasta Kętrzyn

660 lat miasta Kętrzyn

Philips Lighting Poland Sp. z o.o. Oddział w Kętrzynie

KONTAKT

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt przez e-mail:
biegi@mosir-ketrzyn.pl

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Szpitalna 1
11-400 Kętrzyn